Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se izadava renoviran stan vo Kapistec

300 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: URBAN LIVING 02 Apr 11:17 Log into the company to make changes
Leaflet
 URBAN LIVING
URBAN LIVING IZDAVA STAN 60M2 VO LEPTOKARIJA 0 ЕУР
SE IZDAVA POLUNAMESTEN STAN DEBAR MAALO 300 ЕУР
УРБАН ЛИВИНГ продава 4 собен стан во Тафталиџе 1 102 000 ЕУР
Урбан Ливинг издава 4 собен стан во Карпош 4 400 ЕУР
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Se izdava renoviran stan na atraktivna lokacija vo Kapistec, vednas do osnovnoto uciliste Kiro Gligorov. Stanot e renoviran i e vednas vseliv.

Shifra B947
URBAN LIVING
Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг Како можеме да Ви помогнеме? Доколку барате фамилијарен дом, локација за Вашата идеална куќа, простор за Вашиот бизнис, со нашето 8 годишно искуство Ви стоиме на располагање да ги исполниме Вашите барања. Како до поголема вредност. Ние сме тука за Вас. Нашата посветеност и интегритет им нуди доверба на клиентите, инвеститорите, колегите и партнерите за континуирана соработка. Добивате индивидуални и беспрекорни совети, кои за возврат градат професионални односи и ќе Ви помогнат да донесете најдобар избор во одлуката за Вашиот иден недвижен имот. Урбан Ливинг Ви нуди повеќе сервиси: финансиски консултации, инвестициски совети, осигурување, менаџирање и одржување на недвижен имот. Маркетинг стратегија за Вашиот станбен, комерцијален и рурален имот. Разговарајте со експерт. Кои и да се Вашите потреби, ние имаме некој кој ќе Ви помогне. Вие добивате од нашето искуство.
Visit our store page
Rimska 3 Show on the map
078967010
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
URBAN LIVING
078967010
Leaflet
 URBAN LIVING
Se izdava namestena garsonjera vo Kisela Voda 9 000 МКД
URBAN LIVING IZDAVA EXSTRA STAN VO KARPOS 2 230 ЕУР
URBAN LIVING IZDAVA DVOSOBEN STAN KAJ MLECEN 200 ЕУР
EKSLKUZIVEN STAN PENTHOUSE VO KARPOS 3 1 150 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information