Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 26M2 VO CENTAR

8 000 MKD /monthly

Company advertisement For rent by: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 26 Feb 12:18 Log into the company to make changes
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 59м2 ВО ЦЕНТАР 400 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN OD 38m2 VO AERODROM 12 000 МКД
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 70m2 VO AERODROM 230 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 36m2 VO CENTAR 220 ЕУР
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Се издава двособен стан со површина 26м2 во Центар. Станот е наместен и располага со дневна соба, спална соба, мала кујна, два тоалета и две тераси. Се наоѓа на 1 кат од вкупно 3 ката. Зградата нема лифт.

Број на соби: 2
Квадратура: 26 m²
Греење: Струја
Спрат: 1 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Не
Број на балкони: 2 Балкони
Број на бањи: 2
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: Нема
Ориентација: Исток
Адреса: ул. Аминта Трети

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 1186

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Visit our store page
Бул.Партизански Одреди бр.37 Show on the map
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
To the top