Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 43M2 VO CENTAR

280 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 14 Feb 12:11 Log into the company to make changes
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Се издава двособен стан со површина од 43м2 на Јужен Булевар, зграда на Импексел (над Магнус).
Станот се издава за минимум една година.
Се наоѓа на поткровје. Зградата има лифт.
Станот е комплетно наместен и располага со една спална соба, дневна соба, кујна, трпезарија, купатило и балкон.
Греењето е на струја со клима инвертор и панели.
Зградата има приватен паркинг простор.
Во цената е вклучен Т-Мобиле интернет 50 MB.

Број на соби: 2
Квадратура: 43 m²
Греење: Струја
Спрат: Поткровје
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Да
Година на градба: 2010
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Северозапад
Адреса: ул. Антон Попов

СТАНОТ Е ВСЕЛИВ ОД 01.02.2018 год.

ШИФРА 1003

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Visit our store page
Бул.Партизански Одреди бр.37 Show on the map
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information