Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 48m2 VO CENTAR

280 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 21 Mar 15:07 Log into the company to make changes
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
  Online
078383769
Leaflet
SE IZDAVA 2SOBEN STAN 56m2 VO CENTAR VODNO 230 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN 70M2 VO AVTOKOMANDA 10 000 МКД
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 58M2 VO DEBAR MAALO 400 ЕУР
СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 62м2 ВО АЕРОДРОМ 270 ЕУР
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Се издава нов двособен стан со површина од 48м2 во Центар на Скопје позади Бугарска амбасада.
Комплетно наместен, со сопствено греење плус клима.
Располага со дневна соба, спална соба, кујна, трпезарија, купатило и балкон.
Се наоѓа во зграда на 4 кат. Зградата има лифт.

Број на соби: 2
Квадратура: 48 m²
Греење: Струја
Спрат: 4 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Да
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: Нема
Ориентација: Исток
Адреса: ул. Златко Шнајдер

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 4041

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Visit our store page
Бул.Партизански Одреди бр.37 Show on the map
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
  Online
078383769
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information