Company ad Published: Feb 26 2018 11:52

SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 50M2 VO CENTAR

EUR

/ monthly
Published: Feb 26 11:52
Views: 57
Се издава двособен стан со површина од 50м2 во Центар.
Станот располага со една спална соба, дневна соба, кујна, купатило и балкон.
Се наоѓа на 3 кат во зграда од 9 ката. Зградата има лифт.

Број на соби: 2
Квадратура: 50 m²
Греење: Централно
Спрат: 3 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Да
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: Нема
Ориентација: Северозапад
Адреса: ул. Орце Николов

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 1149

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Link description

Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP

ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ.

***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Visit our store page

Бул.Партизански Одреди бр.37 Show on the map

078383769

https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ.

***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information