Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 2-SOBEN STAN 51м2 VO CENTAR UNIVERZALNA

200 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 22 May 16:28 Log into the company to make changes
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
Се издава празен двособен стан позади Универзална сала, во нова зграда. Станот е 51 М2, со 2 простории, кујнски елементи, клима и можност за приклучок на градско парно. На 5ти кат од 7, со лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 4238

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Visit our store page
Бул.Партизански Одреди бр.37 Show on the map
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information