Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 52M2 VO CENTAR

400 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 26 Feb 11:00 Log into the company to make changes
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
Се издава двособен стан со површина 52м2 во Центар. Станот е наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна и купатило. Се наоѓа во зграда на 1 кат од вкупно 7 ката. Зградата има лифт.

Број на соби: 2
Квадратура: 52 m²
Греење: Струја
Спрат: 1 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Да
Број на балкони: Нема
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: Нема
Ориентација: Север
Адреса: ул. Наум Наумовски Борче

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 1140

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Visit our store page
Бул.Партизански Одреди бр.37 Show on the map
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information