Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 54m2 VO CENTAR

250 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 23 Feb 16:24 Log into the company to make changes
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
  Online
078383769
Leaflet
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 50m2 VO CENTAR 220 ЕУР
SE IZDAVA 3 SOBNA KUKA 70m2 NA VODNO 15 000 МКД
СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 58м2 ВО ЦЕНТАР 240 ЕУР
Se izdava dvosoben stan 53m2 vo Centar 300 ЕУР
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Се издава двособен стан со површина од 54м2 во Центар на ул.50-та Дивизија.
Станот се издава наместен и располага со една спална соба, дневна соба, кујна, купатило и балкон.
Се наоѓа на 4 кат во зграда од 9 ката со лифт.
Ориентационо гледа на југоисточна страна.

Број на соби:2
Квадратура:54 m²
Греење:Централно
Спрат:4 кат
Тип на станот:Во Зграда
Состојба:Нов
Опрема:Наместен
Лифт:Да
Број на балкони:1 Балкон
Број на бањи:1
Подрум:Не
Број на паркинг/гаража:1 Паркинг
Ориентација:Југоисток
Адреса:ул. 50-та дивизија

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 4014

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Visit our store page
Бул.Партизански Одреди бр.37 Show on the map
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
  Online
078383769
Leaflet
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 40M2 VO KISELA VODA 10 000 МКД
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN OD 42m2 VO KISELA VODA 250 ЕУР
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 57M2 VO KAPISTEC 350 ЕУР
SE IZDAVA LUKSUZEN 4 SOBEN STAN 122M2 VO CENTAR 1 100 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information