Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 57m2 VO CENTAR NASPROTI MVR

350 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 15 May 12:45 Log into the company to make changes
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
  Online
078383769
Leaflet
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Се издава двособен стан со површина од 57м2 во Центар наспроти МВР на ул.Димче Мирчев.
Станот се издава комплетно наместен и располага со една спална соба, дневна соба, кујна, купатило и балкон.
Се наоѓа на 5 кат во зграда од 9 ката со два лифта.
Станот е изграден почетокот на 2013 год. и се наоѓа наспроти влезот на МВР.
Зградата е изградена согласно најновите стандарди, како и енергетска ефикасност и располага со 2 лифта и 2 нивоа подземни гаражи. Станот е двособен, 57м2, на 5-ти кат, комплетно наместен со нов мебел и нуди можност за комотно и современо живеење.
Греењето е централно или на струја по ваш избор.
Ориентационо станот гледа на источна и западна страна.

Цената е 350 ЕУР / месечно плус депозит (една кирија однапред).

Број на соби: 2
Квадратура: 57 m²
Греење: Централно
Спрат: 5 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Да
Година на градба: 2013
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Исток
Адреса: ул. Димче Мирчев

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 4217

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Visit our store page
Бул.Партизански Одреди бр.37 Show on the map
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
  Online
078383769
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information