Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 60M2 VO CENTAR

320 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 21 Feb 13:00 Log into the company to make changes
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
  Online
071206469
Leaflet
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Се издава двособен стан со површина од 60м2 во Центар, кај МВР и државна болница во зградата на КАМ маркет.
Станот е одлично наместен и располага со дневна соба, една спална соба, кујна, трпезарија, купатило и балкон.
Се наоѓа на 4 кат. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е СЛОБОДЕН ОД 01.03.2018 год.

ШИФРА 959

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

<Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Visit our store page
Бул.Партизански Одреди бр.37 Show on the map
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
  Online
071206469
Leaflet
SE IZDAVA 4 SOBNA KUKA 200M2 VO ZLOKUKANI 1 200 ЕУР
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN 105M2 VO SOPISTE 350 ЕУР
SE IZDAVA KAT OD KUKA 35m2 VO KOZLE 8 000 МКД
СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 42м2 ВО ЦРНИЧЕ 200 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information