Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 60M2 VO CENTAR

300 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 29 Nov 09:54 Log into the company to make changes
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
Се издава двособен стан со површина од 60м2 во строг Центар позади Соборен храм на бул.Партизански одреди.
Станот се издава реновиран и комплетно опремен и располага со една спална соба, дневна соба, кујна, трпезарија, бања и балкон.
Се наоѓа на 1 кат во зграда од 7 ката со лифт и гледа на југоисточна страна.
Греењето е централно. Има клима уред.
Има паркинг простор.

Број на соби: 2
Квадратура: 60 m²
Греење: Централно
Спрат: 1 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Реновиран
Опрема: Наместен
Лифт: Да
Број на балкони: Нема
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Југоисток
Адреса: бул. Партизански одреди
СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 4698

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Visit our store page
Бул.Партизански Одреди бр.37 Show on the map
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information