Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 52M2 VO CENTAR

450 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 21 Feb 13:05 Log into the company to make changes
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071-206-469
Leaflet
Се издава трособен наместен стан со површина од 52 м2 во Центар, на 1-ви кат.
Станот располага со две спални соби.
Се наоѓа на ул. Наум Наумовски Борче, Центар, Скопје
Има централно греење и клима уред.

Број на соби: 3
Квадратура: 52 m²
Греење: Централно
Спрат: 1 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Да
Број на балкони: Нема
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Север
Адреса: ул. Наум Наумовски Борче

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 919

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Visit our store page
Бул.Партизански Одреди бр.37 Show on the map
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071-206-469
Leaflet
SE IZDAVA KAT OD KUKA 110m2 VO KISELA VODA 1 350 ЕУР
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN OD154m2 NA VODNO PANORAMA 1 000 ЕУР
SE IZDAVA GARSONJERA 30M2 VO KISELA VODA 140 ЕУР
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 72M2 VO TAFTALIDZE 1 450 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information