Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 65M2 VO CENTAR

450 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 19 Oct 17:40 Log into the company to make changes
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
  Online
071-206-469
Leaflet
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Се издава трособен луксузен стан 65м2 опремен со цела покуќнина и сите потребни апарати за домаќинство плус клима, сателитска антена итн. Станот располага со
2 спални соби, дневна соба, кујна, купатило и тераса 4 м2. Има сопствен паркинг простор и сопствено парно греење. Се наоѓа над МВР од десна страна во подножјето на планината Водно, на 2 кат во мала зграда П+2 со 6 станови. Цената е преговорлива во зависност од условите на закупецот.
Станот е слободен и веднаш вселив.

Број на соби: 3
Квадратура: 65 m²
Греење: Струја
Спрат: 2 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Луксузен
Лифт: Не
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Југоисток
Адреса: ул. Црниче

ШИФРА 517

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Visit our store page
Бул.Партизански Одреди бр.37 Show on the map
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
  Online
071-206-469
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information