Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 3 SOBEN STAN OD 120M2 VO CENTAR

500 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 14 Feb 16:20 Log into the company to make changes
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Се издава трособен стан со површина 120м2 во Центар. Станот е полунаместен и располага со една дневна соба, две спални соби, кујна, два балкони и купатило. Се наоѓа во зграда на 6 кат од вкупно 11 ката + поткровје. Зградата има лифт. Станот е во инзвонредна состојба, погоден е и за канцеларии.

Број на соби: 3
Квадратура: 120 m²
Греење: Централно
Спрат: 6 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Полу наместен
Лифт: Да
Број на балкони: 2 Балкони
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Југ
Адреса: ул.Народен фронт

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 1076

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Visit our store page
Бул.Партизански Одреди бр.37 Show on the map
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information