Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

SE IZDAVA 3SOBEN 82m2 VO CENTAR

450 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 22 May 13:18 Log into the company to make changes
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
  Online
078383769
Leaflet
SE IZDAVA LUKSUZEN 4 SOBEN STAN 103M2 VO CRNICE 600 ЕУР
SE IZDAVA DEL OD LUKSUZNA KUKA 130m2 VO LISICE 300 ЕУР
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 60M2 VO NOVO LISICE 12 000 МКД
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 75m2 VO MICURIN AERODROM 350 ЕУР
Се издава 3-собен наместен,реновиран стан 82м2 во Центар со прекрасен поглед на Водно на последен спрат во зграда со лифт.Станот има две спални,едно купатило и едно гостинско wc и сите соби се со поглед на Водно и со многу светлина. Доколку сакате тишина и убав поглед на цело Водно станов е за Вас!
Цената за изнајмување е фиксна. Се наоѓа во зграда на 6/6 ката. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 5358

***** БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА*************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Visit our store page
Бул.Партизански Одреди бр.37 Show on the map
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
  Online
078383769
Leaflet
SE IZDAVA TROSOBEN STAN 85m2 VO AERODROM 260 ЕУР
SE IZDAVA 2-SOBEN STAN 51м2 VO CENTAR UNIVERZALNA 200 ЕУР
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN 150m2 VO CENTAR POZADI RA 500 ЕУР
SE IZDAVA EDNOSOBEN STAN 40m2 VO KARPOS 10 000 МКД
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information