Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 4 SOBEN STAN 150m2 VO CENTAR POZADI RA

500 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 02 Dec 11:53 Log into the company to make changes
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Се издава четворособен стан со површина од 150м2 во Центар позади Рамстор на ул.50. Дивизија.
Станот се издава комплетно опремен и располага со 3 спални соби, дневна соба, кујна, трпезарија, централно парно греење, клима уреди во секоја соба, 2 купатила, голема тераса и паркинг гаража.
Станот се наоѓа на поткровје во зграда со лифт и гледа на источна и јужна страна.
Греењето е централно.

Број на соби: 4
Квадратура: 150 m²
Греење: Централно
Спрат: Поткровје
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Да
Број на балкони: 1 Тераса
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: Гаража + 1 Паркинг
Ориентација: Југ
Адреса: ул. 50. Дивизија

СТАНОТ ЌЕ БИДЕ СЛОБОДЕН ОД 01. ДЕКЕМВРИ, 2019 год.

ШИФРА 4699

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Visit our store page
Бул.Партизански Одреди бр.37 Show on the map
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information