Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 36m2 VO CENTAR

220 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 29 May 14:22 Log into the company to make changes
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Се издава 2-собен стан 36м2 во Центар, кај Универзална сала. Станот е наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 2 кат. Зградата има лифт.

Број на соби: 2
Квадратура: 36 m²
Греење: Струја
Спрат: 2 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Да
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: Нема
Ориентација: Исток
Адреса: ул. Адолф Циборовски

СТАНОТ Е ВСЕЛИВ ОД 1-ВИ ЈУНИ, 2019 год.

ШИФРА 4254

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Visit our store page
Бул.Партизански Одреди бр.37 Show on the map
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK

На овој линк можете да ги разгледате сите огласи.

Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information