Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava dvosoben stan kaj Nova Zeleznicka

230 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: ПЕРФЕКТ 29 Nov 13:51 Log into the company to make changes
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR 350 ЕУР
SE IZDAVA NOV DVOSOBEN STAN VO STROG CENTAR 500 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN STAN ZA KANCELARII VO DEBAR MAALO 700 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO KARPOS 2 280 ЕУР
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Шифра:P-26112
Се издава двособен стан кај Нова Железничка кај Ред Кафе ,50м2,на 3 кат со централно греење.Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија, 1 спална соба.Станот е комплетно опремен.
Цена:230евра + месечни трошоци
Погледнете на целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-254 078/262-253
е[email protected]

ПЕРФЕКТ
Агенција за недвижности
Visit our store page
Дебарца 13/3 Show on the map
078/262-254 078/262-253
http://perfectestate.mk/
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO KAPISHTEC 300 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 280 ЕУР
SE IZDAVA STAN ZA KANCELARII VO STROG CENTAR 300 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR 300 ЕУР
To the top