Company ad Published: Jun 26 2020 10:12

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN OD 52m2 VO CENTAR

EUR

/ monthly
Published: Jun 26 10:12
Views: 66
Се издава 2-собен стан 52м2 во Центар. Станот се наоѓа веднаш до Универзална сала и е комплетно опремен со парно и клима уред. Има балкон со пристап од двете соби. Се наоѓа во зграда на 2 кат. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ВСЕЛИВ ОД 1-ЈУЛИ, 2020 ГОДИНА.

ШИФРА 5529

***** БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА*************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Link description

Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP

ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ.

***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Visit our store page

Бул.Партизански Одреди бр.37 Show on the map

078383769

https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ.

***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information