Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA GARSONJERA 34M2 VO CENTAR

250 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 14 Feb 15:20 Log into the company to make changes
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Се издава гарсоњера со површина од 34м2 во Центар на бул. Св. Климент Охридски.
Станот е наместен. Се наоѓа на 5 кат во зграда од 5 ката. Зградата има лифт.

Број на соби: 1
Квадратура: 34 m²
Греење: Централно
Спрат: 5 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Да
Број на балкони: Нема
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Исток
Адреса: бул. Св. Климент Охридски

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 1066

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Visit our store page
Бул.Партизански Одреди бр.37 Show on the map
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information