Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

SE IZDAVA GARSONJERA 36m2 VO CENTAR

300 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 18 Mar 14:52 Log into the company to make changes
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
  Online
078383769
Leaflet
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Се издава наместена гарсоњера со површина од 36м2 во Центар на ул.Македонија.
Гарсоњерата е реновирана и располага со дневна соба, кујна, купатило и балкон.
Се наоѓа на 1 кат и гтледа на југоисточна страна.
Греењето е централно.
Се издава за станбени и деловни потреби.

Број на соби: 1
Квадратура: 36 m²
Греење: Централно
Спрат: 1 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Реновиран
Опрема: Наместен
Лифт: Не
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Југоисток
Адреса: ул. Македонија

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 4002

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Visit our store page
Бул.Партизански Одреди бр.37 Show on the map
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
  Online
078383769
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information