Published: Jan 15 2022 09:10

Se izdava garsonjera od 22m2 vo Centar

Published: Jan 15 09:10
Views: 1494
Се издава ново убаво и комплетно наместена гарсоњера од 22м2 во строг центар,позади Народна банка на РМ (Маџир маало). Станот е на приземје и е како дел од фамилијарна куќа, со засебен влез. Се издава и за пократок период, повелете видете го, за цената ќе се договориме. Со станот следува бесплатен интернет и телевизија.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information