Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

SE IZDAVA KOMPLETNO NAMSTEN STAN NA VODNO

400 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 14 Dec 15:55 Log into the company to make changes
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
  Online
077/699-416
Leaflet
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
About the Residence
СЕ ИЗНАЈМУВА КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕН НОВ СТАН НА ВОДНО (ХОТЕЛ ЛЕОНАРДО).
ПОВРШИНА 90 М2
2 СПАЛНИ СОБИ
2 КУПАТИЛА
1 КАТ
СОПСТВЕНО ПАРНО
ОРИЕНТАЦИЈА СЕВЕР
НАМЕСТЕН СО НОВ МЕБЕЛ

ЦЕНА 400 ЕУР

ШИФРА М05
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Visit our store page
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Show on the map
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
  Online
077/699-416
Leaflet
To the top