Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava nov moderen deloven i stanben prostor

0 MKD

For rent by: Biljana 26 Jan 12:00 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For rent
Advertised by
Private
Number of rooms
Се издава реновиран, целосно опремен стан во Скопје на Рекорд. Станот е поделен на два дела, односно стан за живеење и стан за деловно работење. Влезните врати на двата стана се независни. И двата стана се квалитетно и модерно опремени и спремни за вселување и работење.
Leaflet
To the top