Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA NOV NAMESTEN STAN 40m2 VO KAPISTEC

250 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: URBAN LIVING 19 May 11:43 Log into the company to make changes
Leaflet
 URBAN LIVING
URBAN LIVING IZDAVA LUX STAN AERODROM 78m2 600 ЕУР
URBAN LIVING ODLICEN STAN VO TAFTALIDZE 116 000 ЕУР
URBAN LIVING IZDAVA PREKRASEN STAN VO KOZLE 300 ЕУР
SE IZDAVA STAN OD 40M2 VO NOVO LISICE 200 ЕУР
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
- Lokacija: Kapistec vo blizina na Drzavna bolnica i TC Zebra
- Novogradba, 1 kat so lift
- Dvosoben 40m2
- Spalna soba, dnevna so trpezarija i kujna, kupatilo i balkon
- Kompletno novo opremen, nov mebel, LCD TV, masina za perenje, sushara, fen, pegla (se sto e potrebno)
- Sopstveno parno na struja + klima
- Sloboden od 01.06

Cena: 250 evra
Poveke informacii na:
078 288 932 - Darko
078 967 010 - Silvana
SIFRA: 3030
URBAN LIVING
Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг Како можеме да Ви помогнеме? Доколку барате фамилијарен дом, локација за Вашата идеална куќа, простор за Вашиот бизнис, со нашето 8 годишно искуство Ви стоиме на располагање да ги исполниме Вашите барања. Како до поголема вредност. Ние сме тука за Вас. Нашата посветеност и интегритет им нуди доверба на клиентите, инвеститорите, колегите и партнерите за континуирана соработка. Добивате индивидуални и беспрекорни совети, кои за возврат градат професионални односи и ќе Ви помогнат да донесете најдобар избор во одлуката за Вашиот иден недвижен имот. Урбан Ливинг Ви нуди повеќе сервиси: финансиски консултации, инвестициски совети, осигурување, менаџирање и одржување на недвижен имот. Маркетинг стратегија за Вашиот станбен, комерцијален и рурален имот. Разговарајте со експерт. Кои и да се Вашите потреби, ние имаме некој кој ќе Ви помогне. Вие добивате од нашето искуство.
Visit our store page
Rimska 3 Show on the map
078967010
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
URBAN LIVING
078 967 010
Leaflet
 URBAN LIVING
Se izdava sprat od kuka vo Gjorce Petrov 160 ЕУР
URBAN LIVING IZDAVA MODEREN STAN VO DEBAR MAALO 350 ЕУР
URBAN LIVING PRODAVA EXTRA STAN VO KISELA VODA 73 000 ЕУР
УРБАН ЛИВИНГ издава стан 152 м2. во Дебар Маало 650 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information