Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA NOV NEVSELEN STAN VO NOVO LISICE

270 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: ПЕРФЕКТ 18 Sep 12:31 Log into the company to make changes
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA LUKSUZNO NAMESTEN STAN VO DEBAR MAALO 850 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO CENTAR 330 ЕУР
SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN KAJ G PARK -
SE IZDAVA STAN POZADI BUNJAKOVEC 260 ЕУР
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Шифра:E-111401
Се издава двособен стан во Ново Лисиче кај школо Александар Македонски,50м2,на 6 кат со централно греење.Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија, 1 спална соба.Станот е комплетно опремен.
Цена:300евра + месечни трошоци
Погледнете на целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-254 078/262-253
е[email protected]
ПЕРФЕКТ
Агенција за недвижности
Visit our store page
Дебарца 13/3 Show on the map
078/262-254 078/262-253
http://perfectestate.mk/
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN KOZLE GERMANSKA AMBAS 500 ЕУР
SE IZDAVA NOV STAN VO CENTAR 250 ЕУР
SE IZDAVA STAN KAJ UNIVERZALNA SALA 350 ЕУР
TROSOBEN STAN VO KISELA VODA 61 200 ЕУР
To the top