Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

SE IZDAVA NOV PRAZEN STAN 69m2 VO ADORA FLATIRON

300 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: URBAN LIVING 19 May 12:12 Log into the company to make changes
Leaflet
 URBAN LIVING
SE IZDAVA NOV STAN OD 60M2 POZADI TOBAKO 2 300 ЕУР
Nov nevselen stan od 70m2 vo Aerodrom 76 500 ЕУР
URBAN LIVING IZDAVA EXTRA STANCE VO AERODROM 300 ЕУР
URBAN LIVING izdava trosoben stan vo Taftalidze 350 ЕУР
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
- Lokacija: Kisela Voda, Rampa
- Adora Flatiron, 11 kat
- Trosoben 69m2
- Dve spalni sobi, dnevna so kujna, kupatilo, gostinski toalet, balkon i francuski balkon
- Oprema: prazen
- Jugozapadna orientacija so prekrasen pogled

Cena: 300 evra
Poveke informacii na:
078 288 932 - Darko
078 967 010 - Silvana
SIFRA: 2989
URBAN LIVING
Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг Како можеме да Ви помогнеме? Доколку барате фамилијарен дом, локација за Вашата идеална куќа, простор за Вашиот бизнис, со нашето 8 годишно искуство Ви стоиме на располагање да ги исполниме Вашите барања. Како до поголема вредност. Ние сме тука за Вас. Нашата посветеност и интегритет им нуди доверба на клиентите, инвеститорите, колегите и партнерите за континуирана соработка. Добивате индивидуални и беспрекорни совети, кои за возврат градат професионални односи и ќе Ви помогнат да донесете најдобар избор во одлуката за Вашиот иден недвижен имот. Урбан Ливинг Ви нуди повеќе сервиси: финансиски консултации, инвестициски совети, осигурување, менаџирање и одржување на недвижен имот. Маркетинг стратегија за Вашиот станбен, комерцијален и рурален имот. Разговарајте со експерт. Кои и да се Вашите потреби, ние имаме некој кој ќе Ви помогне. Вие добивате од нашето искуство.
Visit our store page
Rimska 3 Show on the map
078967010
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
URBAN LIVING
  Online
078 967 010
Leaflet
 URBAN LIVING
URBAN LIVING IZDAVA LUKSUZNO STANCE KAJ SIMPO 180 ЕУР
NEW LUXURY EQUIPPED 2-BEDROOM APARTMENT KARPOS CO 450 ЕУР
Se izdava stan vo Centar kaj MVR 300 ЕУР
URBAN LIVING IZDAVA ODLICHEN STAN NA RUZVELTOVA 250 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information