Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava od 68m2 kaj Pestaloci

For rent by: Бобан 27 Nov 20:26 Delete, Edit or Renew Your Ad
издавам стан, досега не е користен
погоден е за деловен простор
се наоѓа на улица Коста Шахов број 12
во близина на училиштето Песталочи
68м2
Бобан
075433781
Leaflet
To the top