Published: Nov 30 2023 09:29

Se izdava prazen stan vo Diamond of Skopje 106m2

EUR

/ monthly
Published: Nov 30 09:29
Views: 1
Се издава празен стан на 17ти спрат во Diamond of Skopje.

Станот има две огромни простории, две наместени купатила, комплетно опремена кујна, балкон и помошна просторија. Идеален е за канцелариски простор.

Поврзан е на централно греење.
Поседува едно приватно паркинг место.

Во цената не е вклучен персоналниот данок и режиските трошоци (парно, струја, вода, одржување на зграда).
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
1
070305583

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information