Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA STAN DO SOBRANIE DVOSOBEN

200 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: ЛИДЕР 29 Sep 13:38 Log into the company to make changes
Leaflet
ЛИДЕР
STAN VO KARPOS 1 51 000 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN LUKSUZNO NAMESTEN STAN 300 ЕУР
STAN VO CENTAR SPROTI GRADEZEN FAKULTET 50m2 60 000 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN DEBAR MAALO 260 ЕУР
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
SE IZDAVA KOMPLETNO OPREMEN STAN LOCIRAN VO CENTAR DO SOBRANIE, RASPOLAGA SO EDNA SPALNA SOBA, DNEVEN PRESTOJ, ZASEBNA KUJNA, BALKON, BANJA!!!
STANOT POSEDUVA 65M2!! CENTRALNO GREEENJE NA VTOR KAT
MESECNA ZAKUPNINA 200EVRA
POVEKJE INF NA 078-267-327
ЛИДЕР
Посредување и стручни совети во недвижности од сите видови (станови,куќи,вили,земјиште....)Купување и продажба на сите видови на недвижен имот кои се дел од нашата понуда. Изнајмување на станови,куќи и деловни простории. Ви обезбедуваме квалитетна и безбедна услуга заедно со нашите надворешни партнери (добивање бесплатен стручен правен совет, понуда на најповолен станбен кредит, решавање на имотно-правна документација....). Со нас добивате бесплатно фотографирање на недвижниот имот,маркетинг и рекламирање на имотот од страна на стручни агенти, проверка на фактичка и правна состојба, комплетирање на документација потребна за продажба. Со Лидер агенција за недвижности-Скопје, добивате ваш личен водич во недвижниот имот кој нуди професионална,сигурна,безбедна,квалитетна, и брза реализација.
Visit our store page
Митрополит Теодосиј Гологанов бр.40 лок.1 Show on the map
078-439-120
Leaflet
ЛИДЕР
SE IZDAVA STAN ODLICEN TROSOBEN RUZVELTOVA 300 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN LUKSUZNO NAMESTEN STAN 300 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN KOMPLETNO OPREMEN SPROTI VLADA 300 ЕУР
KOMPLETNO OPREMEN STAN 72 000 ЕУР
To the top