Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan kaj Fontana vo gradski park Debar

450 EUR /monthly

For rent by: Предраг 21 Nov 12:17 Delete, Edit or Renew Your Ad
Се издава стан од 80 квадрати кај Фонтаната во градски парк. Наместен целосно и подготвен за вселување. Кујна, терпезарија, дневна,, спални две, тоалет и купатило. Обезбеден е и паркинг простор независен од наплатните паркиралишта
Предраг
075 200 222
Leaflet
To the top