Published: Feb 14 2022 11:40

Se izdava stan na Vodno Centar

EUR

/ monthly
Published: Feb 14 11:40
Views: 91
Се издава прекрасен стан на Загребска 10 на Водно на локација која е само на 10 минути од центарот на градот. Станот се наоѓа на 2 спрат и нуди приватен обележан паркинг простор кој е во внатрешен дел од зградата и целосно безбеден. Станот располага со пространа дневна соба и кујна опремена со нови БЕКО апарати.
Спалната и детската соба може да се видат од приложените слики. Тоалетот е исто така опремен со нови елементи.
Терасата е голема 10 метри и гледа на две страни.
За повеќе информации јавете се на 070 378 391 - Наталија.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information