Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan od 45m2 vo Debar Maalo

270 EUR /monthly

For rent by: Marina 04 May 05:36 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For rent
Advertised by
Private
Number of rooms
Area
Изнајмувам наместен стан во Дебар маало, 45м2, со една спална, дневна со трпезарија, купатило, тераса. На 2 кат од 4, со лифт.
Сончев и пријатен, на југоисточна страна, идеален за самци или семејство.
Сопствена гаража на приземје со одличен пристап.
Leaflet
To the top