Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA STAN VO CENTAR

200 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: ДОМ ДИЗАЈН 25 Jul 14:29 Log into the company to make changes
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
EKSTRA STAN ZA IZDAVANJE VO K.VODA 250 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO KARPOS 1 200 ЕУР
Trosoben stan vo Centar 62 000 ЕУР
Stanovi za prodazba 61m2 kaj Vlada 1 200 ЕУР
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Се издава 2-собен стан во Центар во Близина на Универзална Сала.
Евидентен Број :11983
Контакт : Ѓорѓи 078/329-048
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Visit our store page
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Show on the map
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544 , 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
SE IZDAVA GARSONJERA 35m2 VO NOVO LISICE 180 ЕУР
SE IZDAVA EKSTRA GARSONJERA VO CENTAR 200 ЕУР
SE IZDAVA NOV STAN POVOLNO 200 ЕУР
Odlicen stan vo Aerodrom 52 500 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information