Company ad Published: Aug 08 2022 09:50

Se izdava stan za deloven prostor vo strog Centar

EUR

/ monthly
Published: Aug 08 09:50
Views: 366
Се изнајмува стан во Строг Центар на СКОПЈЕ,до адвокатска канцеларија ”ЧАКАРОВСКИ", на 3 кат со лифт.
реновиран СТАН-деловен простор од 56м2, истиот има практичен распоред:
-голема канцеларија
-мала канцеларија
-кујна посебно
-тераса
-бања
-надворешен паркинг плац со рампа
Комплетно уреден, со сите апарати за домаќинство и останати акцесуари.
Поврзан со централно градско греење, клима уред.
Месечна кирија 250 евра.
За дополнителни информации можете да не контактирате во било кое време во текот на денот.
Телефон за контакт:
071/280 333
070/397 444
Link description

* CHANAK * Agencija Za Nedvižnosti

Gi vršime slednive uslugi:
- Posreduvanje pri kupoprodažba na nedvižen imot.
- Iznajmuvanje pod kirija
- Izdavanje pod kirija
- Osiguruvanje
- Kompletiranje na celosna dokumentacija-imoten list
- Renoviranje
- Preselba na nedvižen imot so sopstven prevoz i rabotna sila
Visit our store page

Dervish Cara 63 Show on the map

078271777

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Gi vršime slednive uslugi:
- Posreduvanje pri kupoprodažba na nedvižen imot.
- Iznajmuvanje pod kirija
- Izdavanje pod kirija
- Osiguruvanje
- Kompletiranje na celosna dokumentacija-imoten list
- Renoviranje
- Preselba na nedvižen imot so sopstven prevoz i rabotna sila
Dervish Cara 63 078271777

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information