Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA TROSOBEN STAN NA VODNO

Company advertisement. For rent by: ПЕРФЕКТ 06 Jun 11:15 Log into the company to make changes
Rent Price:

1 100 EUR / monthly

Number of rooms: 3
Area: 130 m2
Location: Centar, Skopje
Шифра: P-87878
Се издава трособен стан на Водно, 130m2, на 3 кат. Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија, 2 спални соби. Станот е комплетно опремен.Со подземна гаража.
Цена:1100евра + месечни трошоци. Погледнете ја целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-254 078/262-253
е[email protected]
There are no visited ads
To the top