Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava trosoben stan od 85m2 Debar Maalo

535 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: ВЕРТИКАЛ Недвижности 21 Nov 12:34 Log into the company to make changes
ВЕРТИКАЛ Недвижности
070379633
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Шифра 11724

Се издава наместен трособен стан од 85m2 во Дебар Маало. Станот има две спални соби, комплетно уредена кујна со апарати, една бања, утилити, два балкона, сопствено парно греење, сателитска и кабловска тв, обезбедено бесплатно паркирање во рамките на општина Центар.
ВЕРТИКАЛ Недвижности
Друштво за услуги ВЕРТИКАЛ ЛИВИНГ ДООЕЛ Скопје
Visit our store page
Show on the map
070379633

ПОВЕЌЕ ИНФО за станот !!!

ВЕРТИКАЛ Недвижности
070379633
To the top