Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva prazen stan so garaza vo Debar Maalo

350 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 29 Nov 16:36 Log into the company to make changes
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Се изнајмува стан во Дебар Маало, во близина на Броз Кафе и Силбо.

Површина 70 м2
Дневна соба со кујна и трпезарија, две спални соби, тераса
Кат 4/4 со лифт
Греење струја
Подземна гаража
Новоградба - невселуван
Празен со кујна и бела техника

Цена 350 Евра

Шифра И99
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Visit our store page
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Show on the map
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
To the top