Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva prazen stan sproti Vodenica so garaza

300 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 30 Mar 18:56 Log into the company to make changes
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Се изнајмува стан спроти Воденица во Центар.
-Идеален за канцеларии

Површина 88 м2
3 простории, 2 бањи, 2 тераси, кујна опремена
Кат 2/6 со лифт
Се изнајмува празен
Подземна гаража

Цена 300 Евра

Шифра С785
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Visit our store page
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Show on the map
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information