Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva stan od 25m2 vo Centar

For rent by: Mirko Cekov 18 Apr 11:06 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For rent
Advertised by
Private
Number of rooms
Address
Area
Стан 25 м2, дел од куќа, со посебен влез. Комплетно наместен. Локација: Спроти Државна Болница, 5 мин од Центарот на градот. Идеална за две лица, може и студенти. Во цената на киријата се вклучени интернет и сметки за вода. Киријата е по договор!
Контакт: Мирко 078406511
Mirko Cekov
078406511
To the top