Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se zdava stan kaј Univerzalna

220 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: ПЕРФЕКТ 19 Jun 13:17 Log into the company to make changes
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Шифра:E-112056
Се издава двособен стан кај Универзална,35м2,на 3 кат .Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија, 1 спална соба со единечен лежај.Станот е комплетно опремен.
Цена:220евра + месечни трошоци
Погледете на целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-254 078/262-253
е[email protected]
ПЕРФЕКТ
Агенција за недвижности
Visit our store page
Дебарца 13/3 Show on the map
078/262-254 078/262-253
http://perfectestate.mk/
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO  KISELA VODA 200 EUR
SE IZNAJMUVA DVOSOBEN PRAZEN STAN VO CENTAR 180 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 300 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR 250 EUR
To the top