Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

SE IZDAVA KOMPLETNO NAMESTEN STAN NA VODNO

420 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 11 May 16:35 Log into the company to make changes
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
  Online
077/699-416
СЕ ИЗНАЈМУВА КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕН СТАН НА ВОДНО, КАЈ О.У. КОЧО РАЦИН.

ПОВРШИНА 110 М2
4 СОБЕН
2 КАТ СО ЛИФТ
ПАРКИНГ ПРОСТОР

ЦЕНА 420 ЕВРА

ШИФРА С93
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Visit our store page
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Show on the map
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
  Online
077/699-416
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information