Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Trosoben stan na Vodno so preubav pogled na gradot

550 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: KASTEL NEDVIZNOSTI 12 Dec 11:26 Log into the company to make changes
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
IMAME POTREBA OD STANOVI OD CENTAR DO KARPOS 4 0 ЕУР
NOVI STANOVI VO GJORCE PETROV 1 - 40, 45, 55, 63m2 850 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 350 ЕУР
SE IZDAVA ODLICEN DVOSOBEN STAN NA VODNJANSKA 280 ЕУР
Се издава нов, невселуван комплетно наместен стан на Водно на 1-ви спрат со лифт.
Располага со дневна соба со кујна и трпезарија, две спални соби, две бањи и балкон со преубав поглед на Скопје.
Станот има сопствено гаражно место во самиот објект.
Греење: сопствено

Цена: 550 евра со вклучен персонален данок.

Шифра: ИС 9984
KASTEL NEDVIZNOSTI
075454595
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
EKSKLUZIVNI STANOVI VO TAFTALIDZE 1 0 МКД
NOVI TROSOBEN STAN 51 M2 VO TAFTALIDZE 1 1 200 ЕУР
NOV DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO 350 ЕУР
DELOVEN PROSTOR OD 70 M2 VO STROG CENTAR 200 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information