Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo centar do Grcka i Holandska ambasada

360 EUR /monthly

For rent by: Љупчо 10 Feb 09:00 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For rent
Advertised by
Private
Number of rooms
Area
Станот е 67м2 на 3/5 спрат со лифт, комплетно уреден, дневна со трепезарија, кујна, спална соба, детска соба, претсобје, купатило и тераса.Со станот доаѓа и гаража на -1 спрат со 2 паркинг места. Целиот стан е на исток и е светол и топол. Има централно греење, кабелска и Wi-Fi интернет.
Љупчо
072 243 550
Leaflet
To the top