Published: Jun 17 2022 07:47

Stan vo Debar Maalo so dvor

EUR

/ monthly
Published: Jun 17 07:47
Views: 1779
Се изнајмува реновиран празен стан (опремена чајна кујна и веранда со лулашка и конференциска маса и столици ) од 105 квадрати и плус магацински простор од 12 (употребуван за архива) квадрати. Станот е на прв спрат од куќа која има сутерен и приземје. Сите единици се посебни. Има заеднички двор. Локацијата е одма до Министерството за Култура. Станот е згоден за Нотар/Адвокат или Проектна канцеларија, мала компанија, живеење за млади. Последните 3 години е користен како канцеларија за донаторски финансиран проект. Станот е вселив веднаш . Има 2 големи спални (високи тавани), дневна огромна (делива не две единици) остава и кујна. Идеална за 6 работни места и во случајот ке има плус слободен конфернциски (за работилници) голем простор, плус широк ходник и веранда. . Контакт - stanvodebarmaalo49@gmail.com ( може да се изнајми и за станување со долго време и со гарантирана цена во двата случаи) По барање ке добиете контакти од претходните корисници на станот за дополнителни информации и препораки. тел 070 268942 Дадената цена е бруто.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information