Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

URBAN LIVING IZDAVA MODEREN STAN VO DEBAR MAALO

350 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: URBAN LIVING 20 Jun 14:58 Log into the company to make changes
Leaflet
 URBAN LIVING
URBAN LIVING IZDAVA EXTRA STAN VO KARPOS 4 300 ЕУР
URBAN LIVING IZDAVA NAMESTEN STAN VO AERODROM 180 ЕУР
PRAZEN TROSOBEN STAN 70m2 KAJ MLECEN TAFTALIDZE -
UBRAN LIVING PRODAVA PREKRASEN STAN VO KARPOS 4 1 050 ЕУР
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Sifra B521

Станот се наоѓа во населбата Дебар Маало. Комлетно и модерно е наместен. Истиот се наоѓа на високо приземје. Има 3 соби, од кои 2 се спални и една дневна. Секоја соба има своја тераса (3 тераси). Станот има и свое паркинг место пред влезот на зградата.
URBAN LIVING
Агенција за недвижности УРБАН ЛИВИНГ располага со голема понуда на недвижен имот, станови, куќи,деловни објекти, плацеви за градба и др.
Visit our store page
Kuzman Josifovski Pitu 28 lok. 19, Show on the map
078 967 010/078 324 384
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
Leaflet
 URBAN LIVING
Se izdava odlicen stan od 34m2 vo Kisela Voda 150 ЕУР
Nov dvosoben stan vo Centar -
URBAN LIVING NOVI STANOVI VO GJORCE -
URBAN LIVING IZDAVA LUKSUZEN STAN KAJ MIDA 450 ЕУР
To the top