Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

Garsonjera 48m2 vo Porta Vlae

180 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 19 Mar 15:02 Log into the company to make changes
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
  Online
078383769
Leaflet
Се издава наместена гарсоњера со површина од 48м2 во Порта Влае на ул.Исаија Мажовски.
Гарсоњерата располага со дневна соба, кујна, купатило и балкон.
Се наоѓа на 3 кат во зграда од 4 ката без лифт и гледа на јужна страна.

Број на соби: 1
Квадратура: 48 m²
Греење: Струја
Спрат: 3 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Не
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Југ
Адреса: ул. Исаија Мажовски

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 4010

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Visit our store page
Бул.Партизански Одреди бр.37 Show on the map
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
  Online
078383769
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information