Published: Apr 29 2022 02:29

Nov nevseluvan prazen stan na kraj na Porta Vlae

EUR

/ monthly
Published: Apr 29 02:29
Views: 460
Се издава нов, невселуван, празен стан.
Станот е со посебна спална соба, се наоѓа на крај на Порта Влае т.е на крај на Партизанска (Бул.Партизански Одреди), на самиот кружен тек во новата зграда
Станот е спремен за издавање од 01 Септември и се издава само на подолг период т.е мин 12 месеци
Цена: 230 евра, цената е фиксна
Телефон за контакт 070200286
Мики
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information