Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 4 SOBEN STAN 80m2 VO HROM

10 000 MKD /monthly

Company advertisement For rent by: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 18 Mar 10:31 Log into the company to make changes
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
Се издава четворособен стан со површина од 80м2 во населба Хром на ул.Исаија Мажоски.
Станот се издава празен и располага со три спални соби, дневна соба, кујна, купатило и балкон.
Греењето е централно.
Се наоѓа на 3 кат во зграда без лифт и гледа на западна страна.

Број на соби: 4
Квадратура: 80 m²
Греење: Централно
Спрат: 3 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Празен
Лифт: Не
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Запад
Адреса: ул. Исаија Мажоски

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 3991

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Visit our store page
Бул.Партизански Одреди бр.37 Show on the map
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information