Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

се изнајмува / издава стан во Хром

For rent by: Tomislav 20 Jun 02:14 Delete, Edit or Renew Your Ad
Се издава/изнајмува стан во населба Хром.
2 собен стан со парно греење на БЕГ, со клима, кујна со машина за садови, аспиратор, шпорет (рамна плоца и рерна), фрижидер.

Станот е наместен, со цел мебел.
Станот има клима.

Модерно купатило.

Tomislav
070 454 150
Leaflet
To the top